بی احترامی مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان به شهدا

بی احترامی مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان به شهدا

۲۰ دی ماه به مناسبت حمله موشکی رژیم بعث عراق به مدارس شهید فیاض بخش و امام حسن مجتبی (علیه السلام) بروجرد و به شهادت رسیدن ۶۸ دانش آموز یادواره ای به همت سپاه ناحیه بروجرد و بنیاد شهید بروجرد برگزار شد . در ابتدای این مراسم مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان به عنوان مهمان جهت معرفی شهدا شروع به سخنرانی نمود در مدت ۱۵ دقیقه سخنرانی وی که تقدیر و تشکر از دولت و بیان اینکه این یادواره را وی برگزار کرده جایی از شهدا خالی ماند که در انتهای سخنرانی ۶۸ شهید نخبه ی دانش آموز را دانش آموزان استثنایی(معلول) عنوان نمود که خانواده ها با این لحن مدیرکل ناراحت شدند و با فریاد و ترک سالن اعتراض خود را نسبت به سخنان این مدیر کل رساندند . که متاسفانه ایشان حتی به خودشان زحمت عذرخواهی را نداد و توجهی به این موضوع نداد و حتی عوامل ایشان از پخش کلیپ شهدا که مناسبت با یادواره را داشت جلوگیری به عمل آوردن و به جای آن صحبت های کلیشه ای خود را پخش نمودند  .

۶ نظر

 1. عجب!! خوب شاید حواسش نبوده یا نمیدونسته..

 2. سلام
  تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت “حرف تو”
  “بی‌احترامی مدیر کل آموزش و پرورش استان لرستان به شهدا ”
  با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/38748
  در این سایت انتشار یافت.
  چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.
  هدیه سایت “حرف تو” به شما:
  “پیامبر خدا (صلّی‌الله‌علیه‌وآله): هر که با زبان (بیان) خود حقّی را زنده کند، اجر آن را ببرد.”
  یا علی

 3. واقعا متاسف هستم برای ایشان . فکر کنم یادشان رفته همین شهدا هستند که باعث شده امثال این ها مدیر کل بشوند .

 4. اگر واقعیت دارد مدرکی از پخش کنید خیلی بهتر است . آخه اینجوری مردم اعتماد نمی کنند . ولی اگر پخش کنید بازدهیش خیلی بهتره و دیگر نمیتواند موضع گیری کند. با تشکر از ساتتون که همیشه فعال هست .

 5. واقعا که!!!!!!!!!
  البته این رو بدونید که نمی توان گفت که تقصیر ایشون بوده . چون امکان داره مشاورانش در این زمینه بهش اطلاعات غلط دادند ولی یعنی به خودش هم زحمت نداده یک عذر خواهی کند .

 6. این بی احترامی ها بار اول که نیست در یک ماه پیش به خانواده شهید بروجردی هم نیز بی احترامی نیز نموند . این دارند از روی شهدا رد می شوند و شهدا را برای خود پله کرده اند .
  اینم لینک خبر بی احترامی به خانواده شهید بروجرد
  http://www.zarebineborujerd.blogfa.com/post/1021

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>