ای شاه خائن؟!!

ای شاه خائن؟!!

ای شاه خائن؟!!! عنوانی است که امروزه به عنوان پیغام در اپلیکیشن های تلفن همراه مشاهده می کنیم . این پیغام ها که اکثراً وضعیت اقتصادی را در دو زمان قبل و بعد از انقلاب مقایسه می کند و می خواهد نشان بدهند که وضعیت اقتصادی قبل از انقلاب بهتر بوده است .

این پیغام ها با متونی مثل ای شاه خائن به چه حقی : گوشت ۳۰۰۰۰ هزارتومانی رو ۶ ریال میفروختی یا سکه یک و نیم میلیون تومانی رو ۸۰ تومان می فروختی ؟ یا به خاطر اینکه پنجمین ارتش قدرتمند دنیا رو ساختی ؟

در سطح فضای مجازی به خصوص اپلیکیشن های تلفن همراه پخش شده است .

حال به منبع پخش این پیغام ها کاری نداریم (بنا به دلایلی : چون از این ور آب پخش شده! آره !) اما به اصل موضوع که آیا این مطلب صحیح است یا خیر می پردازیم .

در این پیغام دو مقوله جداگانه گنجانده شده است ؛

یک ) از بین بردن روحیه خودباوری و زیر سوال بردن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  :

که امروزه طی این هفته شاهکار مسئولین کشوری در زیر سوال بردن امکانات و توان کشور در زمینه های مختلف رو دیدیم . اما ما هم به منابع بین المللی (آمریکایی) اکتفا می کنیم (این رو دیگه قبول دارید) ؛ آمارهای جهانی نیز گویای بهتر شدن وضعیت رفاه مردم ما در سالهای پس از انقلاب است. بر اساس آمار بانک جهانی، ۴۶ درصد مردم ایران در سال ۱۳۵۶ زیر خط فقر بودند ؛ اما این رقم در سال ۱۳۷۸ به ۱۶ درصد کاهش یافته یعنی بیش از ۸/۲ برابر وضعیت رفاه جامعه بهتر شده است؛ البته در این خصوص مباحث فراوان دیگری قابل طرح است که پرداختن به آنها در این مجال نمیگنجد.

دو ) فضاسازی و فعالیت گسترده تبلیغاتی مخالفان داخلی و خارجی نظام در سیاه نمایی وضع موجود و بزرگنمایی مشکلات ( توجیه کردن سازش ) :

با توجه به مذاکرات اخیر قصد دارند که در صورت توافق با شیطان بزرگ(آمریکا) (که عمراً اتفاق بی افتد) ، در صورت بهبود یافتن اوضاع اقتصادی کشور ( که نتیجه ی اقتصاد مقاومتی است نه سازش ) توجیهی برای این کار داشته باشند . و بهبود وضعیت اقتصادی را به رابطه با شیطان بزرگ بدانند نه دستاوردهای انقلاب اسلامی .

[note]نکته انحرافی : در این پیام ها ایران زمان طاغوت را که به عنوان پنجمین ارتش جهان تحسین می کنند ( البته با سلاح های آمریکایی ، چون اون موقع توان ساختن یک دونه فشنگ هم نداشته ) . ولی امروزه که به عنوان یه مانع جلوی آمریکایی ها و نظام سرمایه داری غرب هستیم و دارای قدرت نظامی هستیم ، تحسین نمیخواد چون جوانان ما توانسته اند RQ170 را خودشون بسازند یا موشک فجر ۵ توی قلب تل آویو بنشانند.[/note]

[warning]البته در خصوص مقایسه وضعیت اقتصادی ملت بزرگ ایران در قبل و بعد از انقلاب بزودی به صورت کامل منتشر می شود[/warning]

۲ نظر

 1. سلام
  تشکر از شما به خاطر ارسال مطلبتان به سایت “حرف تو”
  ” ای شاه خائن؟!! ”
  با آدرس: http://harfeto.ir/?q=node/36477
  در این سایت انتشار یافت.
  چشم به راه مطالب خوب شما هستیم.
  هدیه سایت “حرف تو” به شما:
  “امام علی (علیه‌السّلام): دوستی کسانی که به خاطر خدا دوستند ادامه پیدا می‌کند، چون عامل آن دوستی، دائمی است [ولی] دوستی برادرانی که به خاطر دنیا دوست شده‌اند بریده می‌شود، زیرا عوامل آن دوستی‌ها زود از بین می‌رود.”
  یا علی

 2. سلام بر شما افسرمجازی جنگ نرم:
  مطلب شما درسایت مرکزی کانون وبلاگ نویسان استان لرستان (حرف لر ) با ذکر منبع درج شد .
  درصورت به روز رسانی لینک مطالب خود را برای ما ارسال نمایید.
  منتظر ارسال مطالب ارزشمند شما و حضور سبز شما هستیم.
  در پناه حق باشید…
  التماس دعا….
  لینک مطلب شما:
  http://harfelor.ir/fa/news/1970/khen!!/

یک نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>